Pozlacený náhrdelník SRDCE Ag 925/1000
Kód: N498-32471Související produkty
Detailní popis produktu
- Velmi decentní pozlacený náhrdelník SRDCE ti krásně ozdobí tvůj dekolt.
- Svým jemným vzhledem vyjadřuje symbol něžnosti a elegance.
- Udělej si tímto náhrdelníkem radost nebo ho daruj z lásky někomu na kom ti záleží.
- Náhrdelník můžeš velmi snadno kombinovat s dalšími šperky.
- Kvalitní stříbro pozlacené 14k zlatem
- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, bez olova a niklu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Motiv: | srdce |
| Hmotnost: | 1.03 g |
| Rozměr: | 5 x 5 mm |
| Délka náhrdelníku: | 45 cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)