Pozlacený náhrdelník LAURA se Zirkony Ag 925/1000
Kód: N1173-46626Související produkty
Detailní popis produktu
- Krásný pozlacený náhrdelník LAURA s přívěskem je osázen 13 třpytícími se kameny kubického Zirkonu.
- Náhrdelník je luxusním doplňkem k tvému outfitu ke každodennímu nošení, ale taky na rande či jinou společenskou událost.
- Náhrdelník je pozlacen 14k zlatem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | stříbro 925/1000 |
| Osazení: | kubický zirkon |
| Povrchová úprava: | 14k zlato |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 1,20 g |
| Velikost komponentu: | 10 mm x 10 mm |
| Délka: | 45 cm |
| Počet kamenů: | 13 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
.png)