Náhrdelník VALERIA Gold Voděodolná chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem
Kód: A406-87142Související produkty
Detailní popis produktu
- Náhrdelník Valeria Gold je jemný šperk, který si zamilujete na první pohled.
- Dominantou je elegantní placička, která působí minimalisticky.
- Díky svému designu se skvěle hodí jak pro každodenní nošení, tak i pro speciální příležitosti.
- Náhrdelník Valeria Gold krásně vynikne samostatně, ale snadno ho zkombinujete i s dalšími šperky.
- Chirurgická ocel s prémiovým pokovením PVD 18k zlatem

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Voděodolný, hypoalergenní, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky pro ženy |
|---|---|
| Barva: | zlatá |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | prémiové pokovení PVD 18k zlatem |
| Typ šperku: | náhrdelník |
| Hmotnost: | 3 g |
| Délka: | 45 + 5 cm |
| Velikost přívěsku: | 1,2 x 1,2 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)