Význam kamenů

Léčivé minerály a drahokamy


Všechny šperky Sylviene jsou ručně vyrobeny s láskou a péčí, jen pro vás. Zaměřujeme se na detail a proto zajistíme, že každý šperk pro vás bude vyroben velmi pečlivě.
Naše šperky spojují vlastnosti a sílu minerálních kamenů a posvátných drahokamů s jejich přirozenou krásou. Tímto spojením tak vzniká mnohem více než jen estetický šperk, vzniká jedinečný atraktivní šperk plný éterické a léčebné síly.
Udělejte si chvíli čas jen pro sebe a u šálku kávy nebo čaje si přečtěte něco o námi použitých materiálech a léčebných výhodách našich krásných drahých kamenů.

Kameny a polodrahokamy:  naše šperky jsou vyrobeny jen z vysoce kvalitních polodrahokamů

Kovy:   všechny použité stříbrné nebo zlaté komponenty, přívěšky a korálky jsou vyrobeny ze stříbra Ag925, případně pozlacené zlatem 585.

Návlekový materiál:  všechny naše ručně vyrobené náramky jsou vyrobeny ze silného pružného a odolného návlekového materiálu

 

ametyst

AMETYST
Ametyst je mimořádný kámen, známý svými metafyzickými schopnostmi, aby dosud přemýšlel a
inspiroval zlepšený meditativní stav. Známý jako "ohňový klenot" je kámen duchovnosti a spokojenosti a nese energii ohně a vášně, tvořivosti a duchovnosti. Věříme, že ametyst posiluje duchovnost zvyšováním intuice a psychických sil. Ametyst je kámen rovnováhy, velkou pomůckou při překonávání nezdravých zvyklostí tím, že zabraňuje přehnané, nezdravé shovívavosti.

 

amazonite-healing-crystal-65mm_5

AMAZONIT
Amazonit, jemný odstín tyrkysového postroje, síly pravdy a odvahy. Opotřebované starými amazonskými válečníky, tento kámen je myšlenka na to, aby uživateli umožnila mluvit svobodně a bez omezení. Spojuje se s Chakrami hrdla a srdce, pomáhá nalézt rovnováhu mezi interními a externími a řeší bariéry komunikace. Amazonit pomáhá moderovat a porozumět a přivádí zpět do centra vše, co se zbláznilo.

 

 

aquamarinegemstone_1f2a2e97-292f-4344-addb-4b19f5dc7ef2_1024x1024

AKVAMARÍN
Aquamarine, kámen moře, je jasně modrý křišťál, o kterém si myslí, že je ceněn mořskými panny, a je to nejdokonalejší minerál pro duši milovníka oceánu. Stare hluboko do Aquamarine a bude vyvolávat sílu v klidu a harmonii, přeměnou chaotickou mysl na klid. Aquamarine má silné čisticí síly a může být použita k vymýcení Chakry hrdla a léčení emočního zneužívání. Uklidňující kámen, pomáhá tomu, aby se uvolnil a důvěřoval vesmíru. Vynikající pro meditaci a sebereflexi, Aquamarine je dokonalým odrazovým kámenem, který vás doprovází na vaše cesty po moři.

 

 

 black onyx-500x500

ČERNÝ ONYX
Černý Onyx je silný kamenný kámen známý pro zvyšování energie, vytrvalosti a síly při setkávání se s duševními a fyzickými překážkami. Černý Onyx je ochranný kámen, který chrání nositele před negativitou a umožňuje mysl, aby byl v klidu. Známý pro své opevňující vlastnosti, pomáhá při konfrontaci starých ran, navigaci hlubokých tajemství a předávání vyšších pravomocí k vedení při rozhodování. Používejte ho v časech zármutku, zmatku a osobních potíží s cílem zmírnit jak fyzický, tak emoční stres při zvyšování sebedůvěry. Černý Onyx bude podporovat vytrvalost a sílu, aby odolal jakýmkoli zkouškám a soužením.

38-grey labradoite

LABRADORIT

Obvykle je labradorit zbarven do modra nebo modro, šedo zelené, šedé až tmavě šedé, levandulově modrá nebo dokonce žluté barvy. Krystaly labradoritu zobrazují směs všech těchto barev, které z nich dělají kámen opravdu okouzlující.
Labradorit je kámen transformace. Jedná se o kámen, který vám pomůže stát se člověkem, kterému jste určeni. Vyčistí vaši auru a bude pracovat s vaší čakrou, abyste odstranili špatné návyky, myšlenky a pocity, které vám zabraňují dosáhnout svého plného potenciálu. Labradoritový krystal může také zvýšit vaše psychické schopnosti a zvýšit vaši intuici. Zlepší se vaše duševní vědomí, které vám zajistí větší jistotu v jednání a vyjadřování vašich pocitů.
Tento kámen nejenom že je velmi hezký, ale může také posílit vaši vůli a duchovní zaměření. Jeho energie vám mohou dát pocit smysluplnosti a pomůže vám rozvíjet nové myšlenky nebo najít radost a nadšení v tom, co děláte.
Kromě lokalit v USA a Kanadě se labradorit nachází také v zemích jako Mexiko, Madagaskar, Finsko, Grónsko, Itálie, Rusko a Skandinávie.

Labradorit a zdraví:

Existuje mnoho výhod, které můžeme spojovat s krystalem labradoritu. Více než její předurčující a eleganční faktory, tento křišťál je také známý díky svým silným léčebným vlastnostem.
Pro začátečníky může labradorit pomáhat zmírnit stres a úzkost. To proto, že energie, kterou získáte z tohoto krystalu, může vyčistit vaše tělo od toxinů. Může také odstranit další škodlivé energie přinášené jinými lidmi, s nimiž se každý den setkáte nebo se s nimi vyrovnáváte.
Labradoritový krystal může také pomoci při léčbě poruch očí, mozku a respiračních problémů, jako je nachlazení nebo bronchitida. Může také zmírnit příznaky vyvolané dnou nebo revmatismem.
Je také to vhodný pro ženy, které mají srdeční choroby nebo problémy se srdcem, protože je velmi účinný při snižování krevního tlaku. Dokáže dokonce řešit hormonální nerovnováhu a zmírnit bolesti při menstruací. 
Je to dobrá pomůcka při trávení a pomůže vám při regulaci metabolismu. Stimuluje duševní uvědomění, čímž vám oslabí případné deprese nebo pocity beznaděje.

Labradorit a bohatství:

Labradorit přitahuje štěstí, a proto se také nazývá Kamenem dobra a štěstí. Pokud chcete více hojnosti, štěstí a úspěchu ve svém životě, je to kámen, bez kterého byste nikdy neměli být!
Je to kámen, který vás ochrání před jakýmkoliv druhem neštěstí. Existují ovšem jen některé věci, které jsou v tomto světě nevyhnutelné. Ochranný štít, který může poskytnout krystal labradoritu, bude mít dopad na vás, na vaše blízké a na učiní váš život méně ničivý. Dále vám pomůže vrátit se na nohy velmi rychle a co nejvíce pozitivně.
Labradorit vás může chránit před špatnými rozhodnutími, díky kterým můžete přijít o peníze. Podporí lepší spojení s lidmi, a to jak v osobním, profesionálním, tak v podnikatelském prostředí. Energie kamene vás varuje před lidmi, kterým se nedá věřit, a projekty, které by měly být odloženy.
Pomůže vám při změnách a přechodech, ke kterým dojde ve vašem pracovním životě, a pomůže vám řešit každodenní problémy, které přicházejí v obchodních operacích. Stručně řečeno, energie labradoritu vás vybaví tím, co potřebujete k úspěchu ve svém oboru!

Dává vám sílu, odvahu, sebevědomí, inspiraci a vytrvalost. Pomůže vám ukázat dary, které na vás čekají. Nabízí vás nadšení a vzrušení - právě to, co potřebujete abyste byli úspěšní s vašimi velkými nápady.

 

Sunstone1

SLUNEČNÍ KÁMEN

Odráží jasnou a veselou záři dobrých vibrací, sluneční krystal je dokonalým slunečním zářením, který chrání citlivého ducha od našeho toxického a nedokonalého světa. Stejně jako silný SPF faktor chrání naši duši, odděluje negativitu a současně vám dovoluje se vyhřívat v záři své mohutných slunečních paprsků.