Náušnice kruhy GRACE Silver Voděodolná chirurgická ocel pozlacená 18k zlatem
Kód: 259-5014Související produkty
Detailní popis produktu
- Výrazné náušnice kruhy GRACE z pozlacené chirurgické oceli dodají tvému outfitu ten správný šmrnc!
- Jsou ideální pro každodenní nošení i speciální příležitosti - a to ve dne i v noci, navíc se skvěle kombinují s dalšími šperky.
- Vykouzli těmito náušnicemi úsměv na tváři sobě či své blízké osobě.
- Chirurgická ocel pozlacená 18k bílým zlatem

- Máš jako dárek? Doplň krásným dárkovým balením.
- Odesíláme ihned
- Vrácení do 30 dnů (pro registrované do 90 dní)
- Hypoalergenní, voděodolné, bez niklu a olova
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské šperky |
|---|---|
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Povrchová úprava: | 18k bílé zlato |
| Typ šperku: | náušnice |
| Zapínání: | kruhy-kloubové |
| Hmotnost: | 13 g |
| Šířka: | 0.87 cm |
| Vnější průměr: | 2.25 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | SYLVIENE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Krnovska 75e, 746 01 Opava |
| E-mail : | info@sylviene.cz |
.png)