O nás

 

Firma Sylviene vznikla v roce 2017, aby Vám nabídla šperky z úžasných minerálních kamenů a polodrahokamů, do kterých jsem se zamilovala :-)

Vše vznikalo velmi nenápadně, začínala jsem vyráběním náramků pro sebe, pak pro rodinu, kamarádky, kolegyně až po kamarádky kamarádek a kolegyň a tak dále. Postupně a nenápadně tak vznikl nápad nenechávat si krásu a výjimečné vlastnosti těchto kamenů jen pro sebe a své blízké, ale nabídnout je také Vám :-)

 

Všechny šperky Sylviene vyrábím ručně s láskou a péčí, jen pro vás. Zaměřuji se na detail a proto si můžete být jisté, že každý šperk pro vás bude vyroben velmi pečlivě.
Naše šperky spojují vlastnosti a sílu minerálních kamenů a posvátných drahokamů s jejich přirozenou krásou. Tímto spojením tak vzniká mnohem více než jen estetický šperk, vzniká jedinečný atraktivní šperk plný éterické a léčebné síly.

Šperky pro Vás ručně vyrábím z těch nejkvalitnějších minerálních kamenů, polodrahokamů a stříbra. Ráda Vám jakýkoliv šperk upravím, případně vyrobím dle Vašeho návrhu. Napište mi v případě jakýchkoliv dotazů. 

 

Přeji Vám krásný den Sylva :-)

IMG-4303