Náramek z Labradoritu 4 mm Ag 925/1000

Kód: S143
4 hodnocení
Značka: Sylviene
299 Kč –23 %
fac.labradorit6 300
299 Kč –23 % 230 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náramek ručně vyrobený z facetovaného tmavě šedého Labradoritu o průměru 4 mm v kombinaci se stříbrnými korálky.

Materiál:  Labradorit facetavaný 4mm
                 stříbro Ag 925/1000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navlečeno na pevném, elastickém vláknu.

Délka: 18cm  (vhodný pro obvod zápěstí 16-17cm)

Labradorit:

38-grey labradoite

Obvykle je labradorit zbarven do modra nebo modro, šedo zelené, šedé až tmavě šedé, levandulově modrá nebo dokonce žluté barvy. Krystaly labradoritu zobrazují směs všech těchto barev, které z nich dělají kámen opravdu okouzlující.
Labradorit je kámen transformace. Jedná se o kámen, který vám pomůže stát se člověkem, kterému jste určeni. Vyčistí vaši auru a bude pracovat s vaší čakrou, abyste odstranili špatné návyky, myšlenky a pocity, které vám zabraňují dosáhnout svého plného potenciálu. Labradoritový krystal může také zvýšit vaše psychické schopnosti a zvýšit vaši intuici. Zlepší se vaše duševní vědomí, které vám zajistí větší jistotu v jednání a vyjadřování vašich pocitů.
Tento kámen nejenom že je velmi hezký, ale může také posílit vaši vůli a duchovní zaměření. Jeho energie vám mohou dát pocit smysluplnosti a pomůže vám rozvíjet nové myšlenky nebo najít radost a nadšení v tom, co děláte.
Kromě lokalit v USA a Kanadě se labradorit nachází také v zemích jako Mexiko, Madagaskar, Finsko, Grónsko, Itálie, Rusko a Skandinávie.

Labradorit a zdraví:

Existuje mnoho výhod, které můžeme spojovat s krystalem labradoritu. Více než její předurčující a eleganční faktory, tento křišťál je také známý díky svým silným léčebným vlastnostem.
Pro začátečníky může labradorit pomáhat zmírnit stres a úzkost. To proto, že energie, kterou získáte z tohoto krystalu, může vyčistit vaše tělo od toxinů. Může také odstranit další škodlivé energie přinášené jinými lidmi, s nimiž se každý den setkáte nebo se s nimi vyrovnáváte.
Labradoritový krystal může také pomoci při léčbě poruch očí, mozku a respiračních problémů, jako je nachlazení nebo bronchitida. Může také zmírnit příznaky vyvolané dnou nebo revmatismem.
Je také to vhodný pro ženy, které mají srdeční choroby nebo problémy se srdcem, protože je velmi účinný při snižování krevního tlaku. Dokáže dokonce řešit hormonální nerovnováhu a zmírnit bolesti při menstruací. 
Je to dobrá pomůcka při trávení a pomůže vám při regulaci metabolismu. Stimuluje duševní uvědomění, čímž vám oslabí případné deprese nebo pocity beznaděje.

Labradorit a bohatství:

Labradorit přitahuje štěstí, a proto se také nazývá Kamenem dobra a štěstí. Pokud chcete více hojnosti, štěstí a úspěchu ve svém životě, je to kámen, bez kterého byste nikdy neměli být!
Je to kámen, který vás ochrání před jakýmkoliv druhem neštěstí. Existují ovšem jen některé věci, které jsou v tomto světě nevyhnutelné. Ochranný štít, který může poskytnout krystal labradoritu, bude mít dopad na vás, na vaše blízké a na učiní váš život méně ničivý. Dále vám pomůže vrátit se na nohy velmi rychle a co nejvíce pozitivně.
Labradorit vás může chránit před špatnými rozhodnutími, díky kterým můžete přijít o peníze. Podporí lepší spojení s lidmi, a to jak v osobním, profesionálním, tak v podnikatelském prostředí. Energie kamene vás varuje před lidmi, kterým se nedá věřit, a projekty, které by měly být odloženy.
Pomůže vám při změnách a přechodech, ke kterým dojde ve vašem pracovním životě, a pomůže vám řešit každodenní problémy, které přicházejí v obchodních operacích. Stručně řečeno, energie labradoritu vás vybaví tím, co potřebujete k úspěchu ve svém oboru!

Dává vám sílu, odvahu, sebevědomí, inspiraci a vytrvalost. Pomůže vám ukázat dary, které na vás čekají. Nabízí vás nadšení a vzrušení - právě to, co potřebujete abyste byli úspěšní s vašimi velkými nápady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: