27 hodnocení

Náramek z Křišťálu, Růženínu a krystalu Swarovski

Náramek Vám ručně vyrobíme z praskaného Křišťálu a Růženínu a ozbobíme korálky ze stříbra Ag925/1000 a krystalem Swarovski.

Křišťál je velmi univerzální léčivý kámen, který Vám pomůže při řešení velkého množství problémů. Dokáže zlepšit Váš imunitní systém a Vaše tělo uvede do rovnováhy a harmonie. Nemůžeme se tedy divit, že se jedná o jeden z neoblíbenějším a nejpoužívanějších minerálních kamenů vůbec. 

Růženín je nádherná, světlerůžová odrůda křemene, odkud pochází také jeho název.
Od pradávných dob je znám jako kámen lásky, který nám svou něžností a krásou pomáhá být nesobeckými, dokáže nás uklidnit a pomoci vidět všechny krásy života. 

  • Praskaný Křišťál - 8mm
  • Růženín – 8 mm
  • stříbrné komponenty Ag925
  • krystal Swarovski Cube stone
  • navlečeno na pevném elastickém  vláknu

Obsah balení:  Náramek Vám dodáme zabalený v hedvábném papíru a krásné dárkové krabičče.

Můžeme doručit do:
6.2.2020
Dostupné
Kód: S137
Značka: Sylviene
429 Kč

Délka: 18cm  (vhodný pro obvod zápěstí 16-17cm)

Náramky vyrábíme na zakázku, pokud tedy potřebujete jiný rozměr, napište nám prosím do poznámky obvod Vašeho zápěstí, měřeného napevno, náramek Vám vyrobíme tak, aby přesně padl na Vaši ruku :-)

Náramky odesíláme do 2-7 dní od přijetí objednávky, případně od přijetí platby v případě zvolení platby bankovním převodem.

Pokud byste upřednostili náramek z více Růženínu a méně Křišťálu, nabízíme i tuto druhou variantu  tentokrát s růžovým krystalem Swarovski.

 Náramek z Růženínu a Křišťálu 8mm